banderolë

Enë elektrike SSRE-2TW

Përshkrim i shkurtër:

Enë dupleks 15 Amper 125 volt TR/WR e përkryer për përdorime rezidenciale dhe komerciale.NEMA 5-15R, mbyllje me tela dhe anash, e bardhë, e zezë, fildishi dhe bajame, e bërë nga materiali Polikarbonat.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikimet teknike

Aplikimi: Nota e banimit

Vlerësimi aktual: 15A

Tensioni: 125 Volt AC

Frekuenca e vlerësuar: 60 Hz

NEMA: 5-15R

Lidhja: Tela shtytëse dhe anësore

 

Veçoritë

Vetë tokëzohet me kontakt bronzi për të siguruar që pajisja të tokëzohet drejtpërdrejt në kuti metalike, duke eliminuar nevojën për të lidhur pajisjen me vidën e tokëzimit.

Rezistente ndaj ngacmimeveenë muripërmban një mekanizëm të brendshëm të grilave që parandalon futjen e objekteve të padëshiruara në enë për të rritur sigurinë e fëmijëve.

Daljet e enës rezistente ndaj motit përfshijnë kontakte të veshura me bronz dhe nikel dhe pjesë të tjera metalike që i rezistojnë korrozionit të shkaktuar nga lagështia.

Mund të instalohet në çdo prizë në shumë vende duke përfshirë shtëpinë (si dhoma gjumi, kuzhina, dhoma e ndenjes, zonat e përbashkëta), apartament ose zyra.

Vini me mbylljen e telit me shtytje dhe anash për instalim të lehtë.

UL & CUL Listuar.
  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni